Zapisy 2017/2018
Zapisy 2018/2019
łaka

O nas

Jesteśmy prywatnym przedszkolem, które przede wszystkim stawia na rozwój dziecka, poprzez wysoką jakość i standard naszego programu nauczania.

POŁOŻENIE

Przedszkole znajduje się w sercu Poznania – na Jeżycach, w pobliżu Kina Rialto. Usytuowanie przedszkola w dzielnicy „z duszą”, która w tej chwili na nowo ożywa w oparciu o wartości historyczne, związane z wyjątkową architekturą przepięknych secesyjnych kamienic i trdycją kultralną – pozwala nam korzystać z jej najlepszych walorów. Przedszkole znajduje się w centrum miasta, gdzie zawsze jest pod drodze, a jednocześnie położone jest w miejscu spokojnym zacisznym, z dala od zgiełku głównych arterii. Nasz budynek oddzielony jest od ulicy przestronnym wygodnym parkingiem, gdzie każdy rodzic może swobodnie zaparkować odbierając czy przyprowadzając Dziecko do przedszkola. Mamy do dyspozycji przepiękny, zabytkowy i przestronny budynek, który został specjalnie dla naszych potrzeb przygotowany i urządzony w sposób funkcjonalny, nowoczesny ale też zachowujący wyjątkowy klimat miejsca. Naszymi atutami są również świetnie wyposażona sala Huśtawkowo w której Dzieci mogą bawić się i rozwijać umiejętności ruchowe nawet podczas niepogody oraz wielofunkcyjne Podwórko – zaprojektowane do biegania, skakania, wspinania i jeżdżenia, z grządkami do sadzenia kwiatów, kultowym trzepakiem i piaskownicą.

O_Nas

ZAJĘCIA

Dbamy, aby Dzieci miały szerokie perspektywy. Uczymy je samodzielności i wyrażania własnego zdania. Codziennie Przedszkole wspierają doświadczeni specjaliści: logopeda,  pedagog, terapeuta integracji sensorycznej. Nasze Przedszkolaki uczestniczą w codziennej nauce język angielskiego, zajęciach z rytmiki oraz judo.

W ramach czesnego oferujemy również warsztaty sensoryczne, logopedyczne, teatralne, muzyczne, bębniarskie oraz kulinarne.

Zapraszamy do Jeżyków na Jeżyce!

O nas
listwa