Zapisy 2017/2018
Zapisy 2018/2019
Sale
slider_sale

Sale

To, co nas wyróżnia na tle innych przedszkoli, to nie tylko wysokiej jakości program nauczania, ale także świetnie wyposażone sale zabaw, Huśtwakowo i Podwórko. Wnętrze Jeżyków zostało zaprojektowane z najwyższą starannością. Podzielone jest na cztery strefy, które uwzględniają potrzeby maluchów w danym wieku.

  • Dla najmłodszych wydzielone jest Schronienie, do którego wchodzą przez niezwykłą dziurę. Starsze pociechy mają do dyspozycji Domek i Stragan, które często zmieniają się w zabawowy szpital lub warsztat.
  • Najstarsze Dzieci korzystają ze stanowisk do majsterkowania, szycia, zajęć plastycznych.
  • Huśtawkowo, to sala wyposażona w sprzęt do integracji sensomotorycznej. Pod okiem nauczycieli dzieci rozwijają tam swoje zmysły, ćwiczą koordynację ruchową, mają zajęcia taneczne, teatralne i sportowe. W Sali jest Kino. W którym dzieci oglądają ulubione filmy.
  • Podwórko na tyłach zabytkowego budynku jest specjalnie zaprojektowane i starannie przystosowane do potrzeb dzieci. Uwielbiają tutaj jeździć na rowerkach, hulajnogach, wspinać się na mały trzepak, uprawiać ogródek, bawić się w piaskownicy, w domku czy malować na ścianach.
Sale
listwa