Jesteśmy przedszkolem o profilu sensoryczno-językowym, co oznacza, że kompleksowo i z troską podchodzimy do rozwoju maluchów. Nasze przedszkole językowe gwarantuje przyjazną atmosferę oraz dostosowany do etapu rozwoju dzieci program, pełen kreatywnej i wesołej zabawy. Specjalnie zaprojektowane lekcje angielskiego, odbywają się aż pięć razy w tygodniu, co gwarantuje skuteczną naukę, poprzez tzw. zanurzenie się w języku. Jesteśmy oddanymi pedagogami wyszkolonymi w najnowszych metodach pracy i uważnymi opiekunami, zapewniającymi bezpieczne warunki do rozwoju.

Przedszkole językowe Poznań, Jeżyce

Znajomość języków obcych, a szczególnie angielskiego, to w obecnych czasach standard i umiejętność, która zapewnia dobry start w dorosłe życie. Przedszkole to doskonały moment, aby rozwijać nowe umiejętności językowe ze względu na wyjątkową chłonność, jaką charakteryzuje się wtedy dziecięcy umysł. Nauka angielskiego w przedszkolu to przyswajanie języka poprzez zabawę. Dziecko uczy się nowych słówek mimowolnie, spędzając miło czas w otoczeniu rówieśników.

Język angielski jest przedmiotem obowiązkowym w każdej szkole, dlatego udział w naszych zajęciach będzie dobrym przygotowaniem do kolejnego etapu edukacji. Idąc do szkoły, Twoja pociecha będzie dużo pewniejsza siebie i z większą łatwością przyswajać będzie angielski na kolejnych poziomach zaawansowania. Zajęcia tego typu na wczesnym, przedszkolnym etapie rozwoju ułatwią także nabywanie kompetencji lingwistycznych w zakresie innych języków obcych w przyszłości.

Język angielski nowoczesnymi metodami na Jeżycach

Łączymy wiedzę z doświadczeniem i nowymi technologiami. Metody pracy stosowane przez nas w trakcie zajęć zakładają aktywny i twórczy udział dzieci w procesie poznawania języka. Gramy na gitarze, śpiewamy piosenki, bawimy się na naszym magicznym dywanie, a realizujemy zadania zgodnie z metodologią i starannie opracowanym programem dla najmłodszych.

Nasze sale wyposażyliśmy w technologie informacyjno-komunikacyjne i gry multimedialne, z których maluchy chętnie korzystają. Naszym celem jest nie tylko uczenie, ale przede wszystkim wzbudzanie naturalnej motywacji i chęci samodzielnego poznawania oraz odkrywania języka obcego.

Języki obce, elementy Montessori oraz integracja sensoryczna

Zależy nam na całościowym rozwoju maluchów uczęszczających do naszego przedszkola. Dlatego w ofercie zajęć umieściliśmy także inne zajęcia, a każdy dzień wypełniamy wartościowymi i rozwijającymi zabawami. Oferta Jeżyków to także warsztaty integracji sensorycznej, które wspierają dzieci w różnych aspektach życia.

Szacunek i zrównoważony rozwój w poznańskich Jeżykach

Poznań to nasze miasto, a Jeżyce to nasza ukochana dzielnica, dlatego właśnie tutaj mieści się nasze prywatne przedszkole z językiem angielskim. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich rodziców, którym zależy na zrównoważonym rozwoju ich pociechy i wykształceniu kompetencji językowych. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku efektywną naukę, poprzez wesołą zabawę w niewielkich grupach i na dostosowanym poziomie – zapraszamy na Jeżyce do przedszkola Jeżyki, w którym każdego malucha otaczamy troską i uwagą.