27 maja 2019
OSTATNIE MIEJSCA W JEŻYKACH! – przyjdź i zobacz przedszkole

W piątek, 31.05 w godzinach 10:00 – 17:00 zapraszamy rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszego przedszkola.
Tego dnia odwiedzające nas dzieci będą mogły: zobaczyć jakim niesamowitym miejscem są Jeżyki, wziąć udział w zajęciach sensorycznych i językowych oraz wspólnej zabawie z rówieśnikami w kolorowych salach i na zaczarowanym podwórku. Aktywności te pozwolą dzieciom na rozwijanie i doskonalenie kompetencji społecznych związanych z przebywaniem w nowym miejscu oraz nawiązywaniu relacji z innymi, sprawdzenie własnych możliwości i umiejętności w zakresie motoryki dużej i małej, uaktywnienie wszystkich zmysłów, jak również zanurzenie się w świecie języka obcego dzięki swobodnemu z nim obcowaniu.
Dodatkowo od godz. 14:00 do 15:15 będzie możliwość spotkania z Panią Psycholog.
Przed wizytą bardzo prosimy o wysłanie maila na adres przedszkole@przedszkole-jezyki.com.pl
Do zobaczenia w piątek :-)
Więcej informacji