26 lutego 2021
Dzień Dinozaura
26 lutego to Dzień Dinozaura 🦖🦕 i świetny pretekst by czytać, liczyć, tworzyć modele czy komiksy, stać się małym odkrywcą, w świecie w którym bohaterem jest ten prehistoryczny gad. Wielka szkoda, że wyginęły blisko sześćdziesiąt pięć milionów lat temu, po blisko 135 mln lat życia na naszej planecie. Dinozaury nadal przykuwają uwagę naukowców, jak i naszych Przedszkolaków.
Dzień Dinozaura jest ważnym wydarzeniem w Jeżykach. Dowiadujemy się wielu nowych rzeczy o istnieniu tych wyjątkowych stworzeń, ich zwyczajach i otoczeniu w jakim żyły.
Zabawy jest co nie miara, a wybitnie kreatywne Jeże budują zapierające dech w piersiach modele dinozaurów. To bardzo kreatywny dzień, a my jesteśmy bardzo dumni z naszych Przedszkolaków!