Przedszkole prywatne Poznań
Dla kogo?

Idea powołania Klubu Malucha powstała na bazie wieloletnich doświadczeń z dziećmi i rodzicami w Przedszkolu Jeżyki. Rodzinna atmosfera, ciekawy program oraz atrakcyjne wnętrza stworzyły możliwość przyjmowania młodszych dzieci, także rodzeństwa naszych Jeżyków. Zajęcia w Klubie Malucha pomagają wejść w świat rówieśników. Maluchy mają możliwość poznania innych dzieci oraz rozwinąć samodzielność. Rodzicom stwarzamy okazję do rozmów o dziecku, spotkań ze specjalistami i innymi rodzicami oraz wymianę doświadczeń. Klubu Malucha pomaga przygotować dzieci i rodziców do przedszkola.

Prywatne przedszkola Poznań
Program

Zajęcia odbywają się przez cały rok i są prowadzone przez dwie osoby – opiekunów (nauczycieli wychowania przedszkolnego), posiadających kwalifikacje do pracy z dzieckiem do 3 lat.

Program zajęć jest podobny jak w Przedszkolu Jeżyki.

• Dzieci doświadczają świat poprzez zmysły, rozwijają swoje umiejętności ruchowe.
  • Uczą się nawiązywania kontaktu ze sobą, kolegami i koleżankami.
  • Podczas spotkań śpiewają piosenki, słuchają i uczą się rymowanek, krótkich wierszyków, rozwijają mowę, ćwiczą buzię i język.
  • Budują konstrukcje z klocków, układają układanki, próbują porównywać wielkości, liczyć.
  • Próbują samodzielnie chodzić do łazienki, ubierać buciki, patrzą jak robią to inne dzieci.
  • Bawią się na podwórku, na huśtawce, na zjeżdżalni.
  • Starają się dać sobie radę bez mamy i taty.