17 listopada 2020
Je偶yki wspieraj膮 Og贸lnopolski Dzie艅 Pluszowego Misia馃惢

Wielkimi krokami zbli偶a si臋 25 listopada i Og贸lnopolski Dzie艅 Pluszowego Misia. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widz膮c potrzeb臋 wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywaj膮cych w szpitalach, przekazuj膮 ma艂ym pacjentom pluszaki i zabawki w艂a艣nie w tym wyj膮tkowym dniu.

Dzi臋ki wsparciu naszego nauczyciela Mateusza, b臋d膮cego jednocze艣nie wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie, tak偶e Przedszkole Je偶yki postanowi艂o w艂膮czy膰 si臋 do akcji Og贸lnopolski Dzie艅 Pluszowego Misia.

W zwi膮zku z pandemi膮, Fundacja zmuszona by艂a zmieni膰 formu艂臋 akcji. Wolontariusze Fundacji nie maj膮 wst臋pu na oddzia艂y szpitalne, a wszystkie rzeczy, kt贸re s膮 na nie przynoszone, musz膮 przechodzi膰 kwarantann臋. W porozumieniu ze szpitalami Fundacja podj臋艂a decyzj臋, by zaproponowa膰 Pa艅stwu zbi贸rk臋 pieni臋偶n膮 poprzez portal zrzutka.pl. Za zebrane w ten spos贸b pieni膮dze, Fundacja zakupi zabawki i artyku艂y plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i mo偶liwo艣ci danego szpitala.

Ta forma ma chroni膰 wolontariuszy i Pa艅stwa jako Rodzic贸w przed nadmiernym kontaktem. W poprzednich latach podczas przekazywania zabawek w jednym miejscu gromadzi艂o si臋 wiele os贸b. Ponadto, zabawki przekazywane z r膮k do r膮k nie spe艂nia艂yby wymog贸w i standard贸w bezpiecze艅stwa. Ze wzgl臋du na trosk臋 o wszystkich chcemy tego unikn膮膰.

Zbi贸rka pieni臋dzy dla pacjent贸w pozna艅skich szpitali znajduje si臋 tutaj: https://zrzutka.pl/xbrh8h
Zapraszamy do dokonywania dowolnych wp艂at na rzecz ma艂ych i du偶ych pacjent贸w pozna艅skich szpitali.

Przy wp艂acaniu wybranej kwoty, prosimy o dopisek „od dzieci z Przedszkola Je偶yki w Poznaniu”. U艂atwi to podarowanie naszej plac贸wce oraz dzieciom unikatowego dyplomu.

Kwota zebrana podczas akcji zostanie przeznaczona na zakup zabawek i artyku艂贸w plastycznych dla dzieci przebywaj膮cych w szpitalach. Je艣li zebrana suma b臋dzie wi臋ksza od aktualnych potrzeb szpitali, reszt臋 kwoty Fundacja Mam Marzenie przeka偶e na spe艂nianie wyj膮tkowych marze艅 swoich podopiecznych, czyli Marzycieli.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udzia艂u w akcji, kt贸ra trwa do 25 listopada 2020.

Wi臋cej szczeg贸艂贸w dotycz膮cych akcji znajd膮 Pa艅stwo tutaj:

https://fb.me/e/3H2yTt4lS

https://mammarzenie.org/dzien-pluszowego-misia/

Mamy nadziej臋, 偶e wsp贸lnie obdarujemy ma艂ych i du偶ych pacjent贸w olbrzymi膮 ilo艣ci膮 podarunk贸w w tym trudnym dla nich okresie, jakim jest hospitacja w dobie pandemii.

Z g贸ry dzi臋kujemy za zaanga偶owanie w akcj臋 Dnia Pluszowego Misia wraz z Fundacj膮 Mam Marzenie oraz Przedszkolem Je偶yki