2 lipca 2022
Nocowanko w przedszkolu
W ciągu dnia Skowronki wykonały łapacze snów, które zawisły nad ich leżakami. O godzinie 19.00 Plemię Rwącego Potoku przybyło do przedszkola. Znaleziony list od Wodza, który mówił o tym, że musimy przejść ścieżkę prób, aby stać się prawdziwymi Indianami. Jeżyki wykonały indiańskie koszulki, pióropusze, każdy otrzymał indiańskie imię. Ścieżki prób, to pokonywanie toru przeszkód, strzelanie z łuku, strzelanie z procy w balony, rzut oszczepem, indiańskie opowieści w tipi, indiańskie rytmy, taniec w deszczu przy ognisku, znaki dymne – rozpoznawanie cieni, polowanie na zająca czyli skoki w worku. Po tych wszystkich atrakcjach wieczoru, przebrane w piżamki, dzieci obejrzały bajkę „Mustang z dzikiej doliny”. Dziękujemy cioci Eweliny i cioci Weronice za przygotowanie tylu atrakcji i zorganizowanie niezapomnianej nocy dla starszaków.