20 grudnia 2019
Świąteczne występy Jeżyków #DUMNI

Występ świąteczny Skowronków 🐦przeszedł wszelkie oczekiwania, a dzieci zaprezentowały się fantastycznie. FROZEN w ich wykonaniu – MA TĘ MOC💪. Jesteśmy baaaardzo dumni z Jeżykowych starszaków, pełni zachwytu i podziwu🤩.

Występy Niedźwiadków 🐻 i Zajączków 🐰 też były wspaniałe🤩, piękne, wzruszające do łez 😅 i magiczne⭐️. Gratulujemy pięknych przedstawień🎄⭐️, które wprowadziły Nas w iście świąteczny nastrój 🎄.

Święta to zapach choinki 🎄, pierwsza gwiazdka ⭐️, wigilijne potrawy, czas spędzony z najbliższymi przy wigilijnym stole, to prawdziwie magiczny czas 🤩 Nasze Motylki 🦋 i Pszczółki 🐝 przedszkolne spotkania świąteczne mają również już za sobą. Najmłodsze Jeże zaprezentowały się cudownie 🤩.

Wszystkim Dzieciom gratulujemy pięknych występów, Paniom dziękujemy za ❤️ włożone w przygotowanie naszych małych 🦔🦔🦔, a Rodzicom za obecność, wyśmienite potrawy oraz przygotowanie bajecznych strojów.

#forezen #corazblizejswieta #wystepprzedszkolakow