1 września 2022
Zdobywcy Dziewiczej Góry
Podczas ostatniej wycieczki dzieci uczestniczyły w grze terenowej „Zdobywcy Dziewiczej Góry”.
Poszukiwały symboli i wskazówek pozostawionych w lesie przez Niedźwiedzia. Poznanie śladów pozostawianych w lesie przez dzięcioła, rozpoznawanie śladów: szyszka rozkuta przez dzięcioła i ogryziona przez wiewiórkę, poznanie Legendy o Górze Anny. Zabawa z chustą animacyjną. Wejście na wieżę widokową to tylko część atrakcji, które czekały na nasze najstarsze.
Po wejściu na nasz ostatni wspólny szczyt, odbyło się ognisko z kiełbaskami. Jak to ujęły dzieci „najlepsza wycieczka w życiu”. Skowronki dziękujemy Wam za wspólny czas spędzony w Jeżykowej 🦔🦔🦔 społeczności, życzymy samych przyjemności w szkole. Nadleśnictwo Łopuchówko, Lasy Państwowe dziękujemy za przygotowanie tylu atrakcji dla naszych szkolniaków. To była niezapomniana przygoda i fantastyczny dzień ☀️.